קולטים משפחות חדשות

 הר עמשא קולט משפחות חדשות לשכונה החדשה,
זו לא הרחבה ! זה יישוב בצמיחה !

נעים להכיר

הר עמשא הוא מושב שיתופי הממוקם בגובה של כ-850 מטר מעל פני הים, בקצהו של יער יתיר – יער האורנים הגדול בארץ. היישוב צופה על מדבר יהודה ועל בקעת ערד ומצפון משקיפים עליו הרי חברון; ממזרח לו נמצא מדבר יהודה, ומדרום וממערב בקעות ערד ובאר שבע. הישוב ממוקם באזור טיולים אטרקטיבי, שביל ישראל העובר בסמוך מזמן ליישוב מטיילים בכל עונות השנה. ערד ומיתר ממוקמים כרבע שעה מהישוב, באר שבע ויישובי תמר נמצאים במרחק  נסיעה של 40 דקות וירושלים ותל אביב במרחק נסיעה של כשעה וחצי. הנוף המיוחד הנשקף מהר עמשא מעצב גם נוף אנושי ייחודי וקהילה בעלת מאפיינים שונים ומגוונים. הר עמשא הולך ונבנה כמושב שיתופי ובו קהילה מגוונת מבחינת הגילאים, העיסוקים, השקפות עולם ואורחות חיים. חברי הקהילה רואים חשיבות רבה למודעות לסביבה ולהשתלבות בת קיימא בה. ביישוב חיי קהילה עשירים, מלאים בפעילויות חינוך ותרבות רב גילאית.

הישוב ושלבי הצמיחה כיום כוללים את המרכיבים הבאים:

שכונה א' הוותיקה מאוכלסת במלואה.
יתכן ובנסיבות אישיות ומעת לעת, יתפנה בית לשכירות או אף יעמוד למכירה.

שכונה ב' שווקה כולה וכיום הנמצאת בשלבים שונים ומוקדמים של בניה עצמית של משפחות שהתקבלו כבר לחברות באגודה הקהילתית.

שכונה ג' בתהליכי חשיבה ותכנון וטרם התקדמה תהליך אישור תב"ע מול רשות מקרקעי ישראל.

כיום, אין לישוב היצע מספק של מגרשים או דירות להשכרה או מכירה.

על כן, אנו מציעים לכם להמשיך להתעניין, להעמיק, לבחון התאמה הדדית, ולשקול להירשם ברשימת המתנה בקישור מטה (ללא התחייבות או סדר מסוים). לכשיתאפשר, נשמח לפנות ולעניין אתכם, לבחון התאמה הדדית, ולהתקדם לרכישת בית אשר מותנה בקבלה לחברות באגודה הקהילתית "הר עמשא".

החיים בהר עמשא נפלאים ומעשירים וככל מקום כוללים גם אתגרים לא מעטים בשל הריחוק. מסיבה זו תהליך הקליטה כולל מספר שלבים אשר מטרתם היא להתאים את ציפיות המועמדים לחיים בפועל בהר עמשא ולבחון את מידת ההתאמה.

אפשר להתקדם בתהליך רק אחרי פניה ממשית ובית או מגרש שעומד למכירה או לרכישה.

קישור להשארת פרטים, אם אתם מתעניינים בקליטה

יצירת קשר

מזכירות: 08-9555-777
פקס: 08-955-5778
מוקד 4: 02-996-3530
פיקוד העורף: 1207

מיקוד: 9040300
דוא"ל:    amasa@haramasa.co.il